16:57 | 01.11.11 | Նորություններ | 4547
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել ընկերությունը (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարել է «Մեգա աշուն» ակցիայի երկարացման մասին, որի շրջանակներում մինչև 2011թ-ի նոյեմբերի 13-ը Հայաստանի բնակիչները, միանալով Hi-Line «Մեգա» անսահմանափակ սակագնային փաթեթներից որևէ մեկին, երեք ամիս կօգտվեն ծառայությունից անվճար:
Ակցիայի շրջանակներում Hi-Line «Մեգա աշուն» ծառայությանը միանալու պայմանգիր կնքելուց բաժանորդին անվճար տրամադրվում է ADSL-մոդեմ և չի գանձվում միացման վճարը: Hi-Line «Մեգա 1024», «Մեգա 2048», «Մեգա 3072» սակագնային փաթեթների ամսավճարը 4-րդ ամսից սկսած կազմում է համապատասխանաբար 6000 դրամ, 8000 դրամ և 12000 դրամ:
«Ենթակառուցվածքի արդիականացումը և գերժամանակակից տեխնոլոգիաների ներդրումը թույլ են տալիս ընկերությանը հաճախ ուրախացնել մեր բաժանորդներին նոր առաջարկներով, հարմար գներով և ակցիաներով»,- նշել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

16:57 | 01.11.11 | Новости | 4566
Е8еуан/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) продлил акцию Hi-Line «Мега Осень» до 13 ноября 2011 года. Жители Армении в рамках акции могут подключиться к одному из безлимитных тарифных планов услуги Hi-Line «Мега» и первые 3 месяца пользоваться услугой бесплатно.
При подписании договора на оказание услуги в рамках акции Hi-Line - «Мега Осень» модем и подключение предоставляются клиенту бесплатно. Ежемесячная абонентская плата ТП Hi-Line «Мега 1024», «Мега 2048» и «Мега 3072», начиная с 4 месяца, составит 6000, 8000 и 12000 драмов соответственно.
«Значительная модернизация инфраструктуры, инвестиции и внедрение самого современного технологического оборудования позволяют компании периодически радовать наших клиентов выгодными ценами, новыми предложениями и акциями», – отметил генеральный директор компании Игорь Климко.