11:29 | 22.03.11 | Նորություններ | 4025
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը հայտարարում է ակցիայի մեկնարկի մասին “Միասնական”, “Հանրապետություն”, “ԱՊՀ”, “Լայն ցանց”, “Հարմարավետ”, “Խոսիր” եւ “Easy” սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար:
Մարտի 22-ից մինչեւ ապրիլի 30-ը վերոնշյալ սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար օրվա ընթացքում երրորդ եւ հաջորդող SMS հաղորդագրությունների արժեքը կրկնակի կնվազի եւ կկազմի 10 դրամ:
Ակցիայի պայմանները տարածվում են դեպի Beeline բջջային ցանց, ինչպես նաեւ ՀՀ այլ եւ ԼՂՀ բջջային ցանցեր ուղարկվող SMS հաղորդագրությունների վրա:

11:29 | 22.03.11 | News | 4072
Yerevan/Mediamax/. Beeline announced the launch of a campaign for subscribers of “Single”, “Republic”, “CIS”, “Wide Net”, “Comfortable”, “Talk” and “Easy” tariff plans.
From March 22 to April 30, 2011, the cost of the third and following SMS messages during the day will be reduced twofold and will make 10 AMD for subscribers of the given tariff plans.
The terms of the campaign are in effect while sending SMS messages to Beeline mobile network numbers in Armenia, as well as to other mobile networks of RA and NKR.