13:47 | 16.07.10 | Նորություններ | 3894
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել»-ը գործարկել է «Գիշերն է խոսում» ծառայությունը կանխավճարային համակարգի` ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար:
«Գիշերն է խոսում» ծառայությունը տրամադրվում է «Սիրելի համարներ» ծառայության շրջանակներում եւ հնարավորություն է ընձեռում ժամը 24:00-ից մինչեւ 8:00-ն «Սիրելի համարներին» զանգահարել 1 րոպեի դիմաց 4 դրամ սակագնով: Անկախ խոսակցության տեւողությունից` գումարը գանձվում է միայն միացման համար:
«Նոր առաջարկը նախեւառաջ ուղղված է երիտասարդությանը, որի համար ընկերների հետ շփումը, հատկապես գիշերը, կյանքի յուրօրինակ ոճ է»,- ասել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Այն բաժանորդներն, ովքեր արդեն ակտիվացրել են «Սիրելի համարներ» ծառայությունը, կարող են օգտվել «Գիշերն է խոսում» ծառայությունից` իրենց հեռախոսից հավաքելով *110*121# հրահանգը: Միացման արժեքը 300 դրամ է, «Սիրելի համարներ» ծառայության դիմաց բաժանորդային վարձ չի գանձվում: Առաջարկն ուժի մեջ է մինչեւ 2010թ. սեպտեմբերի 15-ը:

13:47 | 16.07.10 | News | 3885
Yerevan/Mediamax/. Beeline launched “Night Talks” service for individual subscribers of the prepaid system of accounts.
“Night Talks” is provided within the framework of “Favorite Numbers” service and allows calling to “Favorite Numbers” from 24:00 to 8:00 at the price of 4 AMD per a call. Duration of the call is of no importance: the payment is charged only for connection.
“First of all, this offer is for the young target group, for which communication with friends, especially at night, is a particular lifestyle”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.
Subscribers, who have activated “Favorite Numbers” service, may use “Night Talks” offer by dialing *110*121# command. The cost of connection makes 300 AMD, there is not subscriber provided for “Night Talks” service. The offer is in effect till September 15, 2010.