10:10 | 13.04.10 | Նորություններ | 4919
Երեւան/Մեդիամաքս/. Telcell վճարային համակարգը հայտարարել է Հայաստանում եւ Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետությունում վճարումների ընդունման 10 նոր կետերի բացման մասին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել է Telcell-ի մարքեթինգի տնօրեն Սերգեյ Ուսնունցը, վճարումների ընդունման նոր կետեր բացվել են Ստեփանակերտ, Աբովյան եւ Կապան քաղաքներում:
Ներկայումս Telcell-ի պրոցեսինգային կենտրոնին միացված են վճարումների ընդունման ավելի քան 300 կետեր Երեւան, Գյումրի, Վանաձոր, Ստեփանակերտ, Աբովյան, Էջմիածին, Սեւան, Հրազդան, Չարենցավան, Ծաղկաձոր, Արտաշատ, Ալավերդի, Կապան եւ Մասիս քաղաքներում:
Նշված քաղաքների բնակիչները կարող են վճարումներ կատարել կապի եւ տարբեր ծառայությունների պրովայդերների ավելի քան 40 օպերատորների օգտին:

10:10 | 13.04.10 | Новости | 4934
Ереван/Медиамакс/. Платежная система Telcell объявила об открытии 10 новых пунктов приема платежей в в Армении и Нагорно-Карабахской Республике.
Как сообщил Медиамакс директор по маркетингу Telcell Сергей Уснунц, новые пункты приема платежей задействованы в городах Степанакерт, Абовян и Капан.
В общей сложности на сегодняшний день к процессинговому центру Telcell подключено более 300 точек приема платежей в городах  Ереван, Гюмри, Ванадзор, Степанакерт, Абовян, Эчмиадзин, Севан, Раздан, Чаренцаван, Цахкадзор, Арташат, Алаверди, Капан и Масис.
Жители указанных городов могут совершать платежи в пользу более 40 операторов связи и провайдеров различных услуг и сервисов.