10:10 | 13.04.10 | Նորություններ | 4919
Երեւան/Մեդիամաքս/. Telcell վճարային համակարգը հայտարարել է Հայաստանում եւ Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետությունում վճարումների ընդունման 10 նոր կետերի բացման մասին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել է Telcell-ի մարքեթինգի տնօրեն Սերգեյ Ուսնունցը, վճարումների ընդունման նոր կետեր բացվել են Ստեփանակերտ, Աբովյան եւ Կապան քաղաքներում:
Ներկայումս Telcell-ի պրոցեսինգային կենտրոնին միացված են վճարումների ընդունման ավելի քան 300 կետեր Երեւան, Գյումրի, Վանաձոր, Ստեփանակերտ, Աբովյան, Էջմիածին, Սեւան, Հրազդան, Չարենցավան, Ծաղկաձոր, Արտաշատ, Ալավերդի, Կապան եւ Մասիս քաղաքներում:
Նշված քաղաքների բնակիչները կարող են վճարումներ կատարել կապի եւ տարբեր ծառայությունների պրովայդերների ավելի քան 40 օպերատորների օգտին:

Yerevan/Mediamax/. Telcell payment system announced opening of 10 new payment reception points in Armenia and the Nagorno-Karabakh Republic.
Marketing Director of Telcell Sergey Usnunts informed Mediamax that the new payment reception points are put into operation in Stepanakert, Abovyan and Kapan towns.
All in all, there are over 300 payment reception points in Yerevan, Gyumri, Vanadzor, Stepanakert, Abovyan, Etchmiadzin, Sevan, Hrazdan, Charentsavan, Tsakhkadzor, Artashat, Alaverdi, Kapan and Masis connected to Telcell processing center.
Residents of the above-mentioned towns may make payments to 40 connection operators and providers of various services.