09:55 | 06.05.09 | Նորություններ | 7002
Երեւան /Մեդիամաքս/. Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի /ՀՊՏՀ/ 5 ուսանողներ ճանաչվել են “Նկարագրի’ր Beeline-ը” մրցույթի հաղթող:
Մրցույթն անցկացվել է մայիսի 5-ին` ՀՊՏՀ-ի կազմակերպած աշխատատեղերի տոնավաճառում: “ԱրմենՏելը” բարձր կուրսերի ուսանողների համար տոնավաճառում ներկայացրել է ստաժավորման “Երրորդ սերունդ” ծրագիրը:
Շնորհանդեսից հետո բոլոր ցանկացողներին առաջարկվել է ներկայացնել Beeline ապրանքանիշի իրենց ընկալումը: “ԱրմենՏելի” հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանն ասել է, որ “մրցույթի շատ մասնակիցների կարծիքով, Beeline ապրանքանիշը նոր շունչ է հաղորդել կապի ավանդական օպերատորի գործունեությանը”:
“Երրորդ սերունդ” ծրագիրն ուղղված է “ԱրմենՏելում” խոստումնալից երիատարդության ներգրավմանը: Ստաժավորման անհատական ծրագրերի շնորհիվ ստաժավորում անցնող ցանկացած մարդ կարող է գործնականում ծանոթանալ մեծ ընկերության իրական կյանքին:
“Երրորդ սերունդ” ստաժավորման ծրագրերին մասնակցելու վերաբերյալ մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է ստանալ www.beeline.am կայքում:

09:55 | 06.05.09 | Новости | 7000
Ереван, 6 мая. /Медиамакс/. Пятеро студентов Государственного экономического университета Армении (ГЭУА) признаны победителями конкурса «Опиши Beeline».
Конкурс проводился 5 мая на ярмарке вакансий, организованной ГЭУА. «АрменТел» представила на ярмарке программу стажировок для студентов старших курсов «Третье поколение».
После презентации всем желающим было предложено изложить свое восприятие бренда Beeline. Руководитель службы по связям с общественностью «АрменТел» Ануш Беглоян сказала, что «по мнению многих участников конкурса, товарный знак Beeline вдохнул новую жизнь в традиционного оператора связи».
Программа стажировок «Третье поколение» направлена на привлечение в «АрменТел» талантливой молодежи. Благодаря индивидуальным планам стажировки и помощи персонального наставника, каждый стажер может на практике познакомиться с реальной жизнью большой компании.
Подробную информацию об участии в программах стажировок «Третье поколение» можно получить на сайте www.beeline.am.