11:31 | 13.08.25 | Նորություններ | 24965
Նոր ուսումնական տարվան ընդառաջ Ucom-ը հայտարարել է դպրոցականների եւ ուսանողների համար հատուկ առաջարկի մասին։
«Շատ առավելություններ, մեկ սմարթֆոն» առաջարկի շնորհիվ օգոստոսի 11-ից սեպտեմբերի 30-ը Ucom սպասարկման եւ վաճառքի կենտրոններից, ինչպես նաեւ առցանց, հնարավոր կլինի լավագույն պայմաններով ձեռք բերել HONOR 400 Lite 5G նոր սերնդի սմարթֆոնը։
Միայն Ucom-ում հատուկ առաջարկի շրջանակում HONOR 400 Lite 5G սմարթֆոնի գնորդները կստանան HONOR Choice 2i բրենդային խելացի ժամացույց եւ 2 ամիս անվճար Level Up+ 3000 փաթեթով գեղեցիկ հեռախոսահամար՝ ամսական սկսած ընդամենը 2290 դրամից։
Սմարթֆոնը հնարավոր է ձեռք բերել ինչպես կանխիկ՝ 109 900 դրամով, այնպես էլ ապառիկի հատուկ պայմաններով՝ առաջին 8 ամսվա համար 0% կանխավճարով, սպասարկման վճարով եւ տոկոսադրույքով։
«Ուսումնական տարվա մեկնարկը մեծ իրադարձություն է ամեն ընտանիքի համար: Ծնողները միշտ ձգտում են լավագույնն ապահովել ուսման մեջ իրենց զավակների հաջողության համար, լինի նա դպրոցական, թե՝ ուսանող։ Մենք Ucom-ում հասկանում ենք այդ ձգտումը, եւ մեր հոգատարությունն ընդգծելու համար  պատրաստել ենք կրթությունն ու տեխնոլոգիաները միավորող հատուկ առաջարկ։ Վերջին սերնդի այս սմարթֆոնը երիտասարդների համար հասանելի դարձնելով՝ նրանց հնարավորություն ենք տալիս ստանալ ոչ միայն ցանկալի, այլեւ` իրապես օգտակար նվեր՝ շփվելու, սովորելու եւ զարգանալու համար», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
HONOR 400 Lite 5G նոր սերնդի տեխնիկապես հզոր սմարթֆոնն ունի 108 ՄՊ հիմնական տեսախցիկ, 5230 մԱժ մարտկոց, 8+8 ԳԲ օպերատիվ հիշողություն, 256 ԳԲ հիշողություն եւ 6․7 դյույմ AMOLED էկրան։

11:31 | 13.08.25 | Новости | 25008
В преддверии нового учебного года Ucom представляет специальное предложение для студентов и школьников.
Благодаря акции ″Множество преимуществ - один смартфон″, с 11 августа по 30 сентября новейший смартфон HONOR 400 Lite 5G можно приобрести на лучших условиях в центрах продаж и обслуживания Ucom, а также онлайн.
Только в Ucom, в рамках специального предложения, покупатели смартфона HONOR 400 Lite 5G получат фирменные умные часы HONOR Choice 2i, а также 2 месяца бесплатного обслуживания с красивым номером на тарифном плане Level Up+ 3000, всего за 2290 драмов в месяц. Смартфон доступен как за наличные по цене 109 900 драмов, так и в рассрочку на специальных условиях - 0% первоначального взноса, 0% комиссии за обслуживание и 0% годовой ставки в течение первых 8 месяцев.
«Начало учебного года — важное событие для каждой семьи. Родители всегда стремятся обеспечить своим детям всё необходимое для успеха в учёбе — будь то школьник или студент. В Ucom мы хорошо понимаем это стремление, и, чтобы выразить нашу заботу, подготовили специальное предложение, объединяющее образование и технологии. Делая этот смартфон последнего поколения доступным для молодежи, мы даем им возможность не только получить желанный, но и действительно полезный подарок — для общения, обучения и развития», - отметил Ральф Йирикян, генеральный директор Ucom.
HONOR 400 Lite 5G — мощный смартфон нового поколения, оснащённый основной камерой 108 МП, аккумулятором 5230 мАч, оперативной памятью 8+8 ГБ, с встроенной памятью 256 ГБ и AMOLED-дисплеем 6,7 дюйма.