15:48 | 26.03.24 | Նորություններ | 18091
START+ սակագնային պլանի բաժանորդները Kinodaran-ից օգտվում են առանց բաժանորդագրության վճարի, իսկ սիրելի թոփ հավելվածներից օգտվելիս հիմնական ինտերնետ փաթեթի մեգաբայթերը չեն օգտագործվում։
«Ծառայությունների եւ հաճախորդների սպասարկման որակը բարելավելու ձգտմամբ եւ հաստատելով տեխնոլոգիական առաջատարի իր կարգավիճակը՝ Վիվա-ՄՏՍ-ը նոր՝ START+ սակագնային պլանով եւս մեկ անգամ ցույց է տալիս դեպի նոր թվային եւ հեռահաղորդակցման ծառայություններ մուտք տրամադրելու միջոցով իր հաճախորդների համար նոր արժեքներ ստեղծելու իր հանձնառությունը»,- նշել է Վիվա-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Արմեն Ավետիսյանը։
Kinodaran-ը ֆիլմերի, սերիալների ու մուլտֆիլմերի լայն ընտրանի առաջարկող առաջին հայկական սթրիմինգային հարթակն է։ Ֆիլմերը կարող եք դիտել ինտերնետին միացված եւ Ձեզ հարմար ցանկացած սարքով՝ սմարթֆոնով, համակարգչով, հեռուստացույցով կամ պլանշետով։ Սիրելի հաղորդումները կարելի է դիտել անսահմանափակ՝ ցանկացած ժամի։ Kinodaran-ն անընդհատ թարմացվում է նոր ֆիլմերով ու սերիալներով:

15:48 | 26.03.24 | Новости | 15222
Кстати, абоненты тарифного плана START+ пользуются приложением Kinodaran без абонентской платы, а при использовании любимых топ приложений мегабайты основного интернет-пакета не израсходуются.
«Стремясь улучшить качество сервисов и обслуживания абонентов и подтверждая свой статус технологического лидера, компания Вива-МТС новым тарифным планом START+ еще раз демонстрирует приверженность к созданию новых ценностей для наших клиентов, предоставляя им доступ к новым цифровым и телекоммуникационным услугам»,— отметил гендиректор Вива-МТС Армен Аветисян.
Kinodaran — это первая армянская стриминговая платформа, которая предлагает широкий выбор армянских сериалов, кино, шоу, документальных и анимационных фильмов и многое другое на всех устройствах, подключенных к интернету. Вы можете смотреть любимые программы в неограниченном количестве в любое удобное для вас время. В Kinodaran постоянно добавляются новые сериалы и кино.