14:32 | 08.09.17 | Նորություններ | 25181
Beeline-ը հայտարարում է Արագածավան գյուղում ֆիքսված հեռախոսակապի ենթակառուցվածքի արդիականացման աշխատանքների մեկնարկի մասին:
Ծրագրի ավարտից հետո համայնքի բնակիչներին հասանելի կլինի բարձր որակի թվային ֆիքսված հեռախոսակապ եւ մինչեւ 10 Մբ/վրկ արագությամբ ADSL ինտերնետ:
«Beeline-ը Հայաստանում չի դադարեցնում երկրի տարածքում իր ցանցերի արդիականացման աշխատանքները: Մենք հետեւողականորեն շարժվում ենք դեպի մեր վերջնական նպատակը՝ որպեսզի մեր բոլոր բաժանորդները ունենան ժամանակակից կապի բոլոր առավելություններից օգտվելու հնարավորություն: Վստահ եմ, որ բարձր որակի հեռախոսակապի եւ ինտերնետի շնորհիվ Արագածավան գյուղի բնակիչների կյանքը կդառնա ավելի լավը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

14:32 | 08.09.17 | Новости | 25410
Beeline объявляет о начале работ по модернизации инфраструктуры фиксированной телефонной связи в селе Арагацаван.
После завершения программы жителям общины будет доступна цифровая фиксированная телефонная связь высокого качества и ADSL интернет скоростью до 10 Мб/с.
«Beeline в Армении не прекращает работы по модернизации сетей на территории страны. Мы последовательно движемся к конечной цели – чтобы все наши абоненты имели возможность пользоваться всеми преимуществами современной связи. Уверен, что благодаря телефонной связи и интернету высокого качества жизнь жителей села Арагацаван станет лучше»,- отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.