14:07 | 24.03.16 | Նորություններ | 5905
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ iPhone 6s-ն արդեն հասանելի է սպասարկման կենտրոններում եւ STARTPHONE սակագնային պլանին 24 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում այն կարելի է ստանալ 1 դրամով:
«Ձայնային եւ տվյալների փոխանցման մատչելի ծառայությունների աճող պահանջարկի պայմաններում՝ STARTPHONE սակագնային պլանը լայն տարածում է գտնում բաժանորդների շրջանում՝ հաստատուն տեղ զբաղեցնելով շուկայում: Սակագնային պլանի շրջանակում առաջարկվող բարձրորակ սմարթֆոնների ցանկի համալրումը «iPhone 6s» սմարթֆոնով առավել կբարձրացնի բաժանորդների գոհունակությունը ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի լուծումներից՝ ուղղված հաղորդակցության ծառայությունները հնարավորինս հարմարավետ եւ հասանելի դարձնելուն»,- նշել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
23 500 դրամ ամսավճարի դիմաց STARTPHONE սակագնային պլանի շրջանակում տրամադրվում է նաեւ ամսական 10 000 ներցանցային րոպե, 200 րոպե դեպի ՀՀ այլ ցանցեր եւ 15 000 ՄԲ ինտերնետ:

ВиваСелл-МТС сообщает, что смартфоны iPhone 6s уже доступны в центрах обслуживания, и в случае подписки на тарифный план STARTPHONE сроком на 24 месяца будут предоставляться за 1 драм.
«В условиях растущего спроса на доступные голосовые услуги и услуги передачи данных, тарифный план STARTPHONE получил широкую популярность среди абонентов, заняв стабильное место на рынке. Пополнение списка высококачественных смартфонов, предоставляемых в рамках тарифного плана, смартфоном iPhone 6s еще больше повысит удовлетворенность абонентов решениями ВиваСелл-МТС, нацеленных на то, чтобы сделать услуги по коммуникации по возможности удобными и доступными», - отметил генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.
За ежемесячную плату в размере 23 500 драмов в рамках тарифного плана STARTPHONE предоставляется 10 000 минут внутрисетевых разговоров, 200 минут разговоров на остальные сети Армении, а также 15000 Мб интернета.