15:59 | 04.07.12 | Նորություններ | 4909
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է Beeline բջջային կապի կանխավճարային համակարգի բաժանորդների համար «Light» (Լայթ) եւ «Pro» (Պրո) անսահմանափակ ինտերնետ ծառայությունների գործարկման մասին:
Ակտիվացնելով նշված ծառայություններից որեւէ մեկը, հաճախորդները ստանում են շարժական ինտերնետի անսահմանափակ ծավալ ֆիքսված օրական բաժանորդավճարի դիմաց:
«Light» ծառայությունն ակտիվացնելիս, օրացուցային օրվա ընթացքում սպառված առաջին 30 ՄԲ-ի համար արագության սահմանափակում չի գործում: «Pro» ծառայությունով նախատեսվում է օրական 60 ՄԲ առանց արագության սահմանափակման: Նախատեսված ծավալները սպառելուց հետո, մինչեւ օրվա վերջ հաճախորդներին տրամադրվում է անսահմանափակ ինտերնետ` արագության սահմանափակումով մինչեւ 128 կբ/վրկ:
«Մեր նոր առաջակը եզակի է նրանով, որ հաճախորդները, պահպանելով իրենց հեռախոսահամարը եւ սակագնային պլանը, ստանում են անսահմանափակ ինտերնետ` աննախադեպ ցածր գներով: Բացի այդ, բաժանորդը կարող է ինքնուրույն ակտիվացնել եւ ապաակտիվացնել «Light» կամ «Pro» ծառայությունը եւ վճարել միայն այն օրերի համար, երբ իր շարժական սարքից օգտվում է անսահմանափակ ինտերնետից: Այսպիսով, հաճախորդը ստանում է ընտրության ազատություն եւ իր ծախսերը կառավարելու հնարավորություն` համադրելով իր սակագնային պլանի ձայնային ծառայությունների շահավետ սակագներն անսահմանափակ շարժական ինտերնետի ցածր գների հետ», - նշեց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Անսահմանափակ ինտերնետի «Light» ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել զանգահարելով 067430 հատուկ հեռախոսահամարին, հավաքելով *110*30# USSD-հրահանգը կամ ուղարկելով 30 տեքստով SMS-հաղորդագրություն 0674 համարին: «Pro» ծառայությունն ակտիվացվում է զանգով 067460 հեռախոսահամարին, *110*60# USSD-հրահանգով կամ 60 տեքստով SMS-հաղորդագրությունով 0674 համարին:
«Light» ծառայության ակտիվացման վճարը կազմում է 90 դրամ, իսկ «Pro»-ն` 150 դրամ: Ծառայությունների օրական բաժանորդավճարը` համապատասխանաբար 90 եւ 150 դրամ է:
Անսահմանափակ ինտերնետի «Light» եւ «Pro» ծառայությունները հասանելի են «ԱրմենՏել» ՓԲԸ բջջային կապի կանխավճարային համակարգի բոլոր սակագնային փաթեթների բաժանորդներին` բացառությամբ շարժական ինտերնետի «Բազային», «Գիշերային» եւ «Անսահմանափակ» ՍՓ-ների բաժանորդների:

15:59 | 04.07.12 | Новости | 4693
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) запустил услуги безлимитного интернета «Light» (Лайт) и «Pro» (Про) для абонентов предоплатной системы расчетов сотовой связи Beeline.
Подключив одну из услуг, клиенты получают неограниченный объем мобильного интернета за фиксированную ежедневную абонентскую плату.
При активации услуги «Light», для первых 30 МБ, израсходованных в течение дня, не действуют ограничения на скорость. Услуга «Pro» предусматривает 60 МБ в день без ограничения скорости. После исчерпания предусмотренных объемов, до конца календарного дня клиентам предоставляется безлимитный интернет с ограничением скорости доступа до 128 кб/сек.
«Уникальность нашего нового предложения состоит в том, что пользователи получают безлимитный интернет по беспрецедентно низким ценам, сохраняя при этом свой номер и привычный тарифный план. Кроме того, клиент может самостоятельно подключать и отключать услугу «Light» или «Pro» и платить только за те дни, когда использует безлимитный интернет со своего мобильного устройства. Таким образом клиент получает свободу выбора и возможность регулировать свои расходы, совмещая выгодные цены на голосовые услуги в своем тарифном плане с низкими ценами на безлимитный мобильный интернет», – отметил гендиректор АрменТел Игорь Климко.
Подключить услугу безлимитного интернета «Light» можно, позвонив на специальный номер 067430, набрав USSD-запрос *110*30# или отправив SMS-сообщение с текстом 30 на номер 0674. Услуга «Pro» подключается звонком на номер 067460, USSD-запросом *110*60# или SMS-сообщением с текстом 60 на номер 0674.
Стоимость подключения услуги безлимитного интернета «Light» составляет 90 драмов, а «Pro» – 150 драмов. Ежедневная плата за указанные услуги составляет 90 и 150 драмов соответственно.
Услуги безлимитного интернета «Light (Лайт)» и «Pro (Про)» доступны абонентам всех тарифных планов предоплатной системы расчетов сотовой связи ЗАО «АрменТел» за исключением пользователей специальных тарифов для доступа в Интернет «Базовый», «Ночной» и «Безлимитный».