15:50 | 26.06.12 | Նորություններ | 4209
Երեւան/Մեդիամաքս/. ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի կանխավճարային բաժանորդները կարող են բջջայինի միջոցով օգտվել անսահմանափակ ինտերնետից:
Դա անելու համար անհրաժեշտ է ներբեռնել Opera Mini բրաուզերը mini.opera.com կայքից, ակտիվացնել «Opera Mini անսահմանափակե փաթեթը, հավաքելով *776#, եւ ընդամենը 1000 դրամի դիմաց ստանալ.
- անսահմանափակ ինտերնետ` Opera Mini-ի միջոցով կայքեր դիտելու համար (չի ներառում տեսանյութերի դիտումը, ֆայլերի ներբեռնումը, peer-to-peer, FTP, ակնթարթային հաղորդագրությունների ծրագրերի միջոցով շփումը);
- հավելյալ 15 ՄԲ` վերոնշյալ բացառությունների համար:
«Opera Mini անսահմանափակ» փաթեթի վավերականության ժամկետը կազմում է 30 օր, որից հետո, ցանկության դեպքում, հնարավոր է կրկին ակտիվացնել այն: Այս ընթացքում չօգտագործած ՄԲ-երը զրոյանում են: Ընթացիկ փաթեթի չօգտագործած ՄԲ-երի թիվը կարելի է ստուգել` կրկին ուղարկելով *776#:
Opera Mini-ն բջջային սարքերի համար նախատեսված ամենաարագագործ բրաուզերն է, որն ապահովում է վեբ կայքերի առավել արագ եւ թեթեւ դիտում:
Ծանոթություն.
«Opera Mini անսահմանափակ» փաթեթից կարող են օգտվել Opera Mini բրաուզերի 4.X, 5.X, 6.X եւ 7.X տարբերակներից օգտվելիս:
«Opera Mini անսահմանափակ» փաթեթից չեն կարող օգտվել «18+ե, «ԵՍ» եւ «Բիզնես վերահսկում» սակագնային պլանների բաժանորդները:

15:50 | 26.06.12 | Новости | 4131
Ереван/Медиамакс/. Предоплатные абоненты ВиваСелл-МТС могут воспользоваться безлимитным интернетом с мобильного телефона.
Для этого необходимо загрузить браузер Opera Mini с сайта mini.opera.com, подключить пакет «Opera Mini безлимтный”, набрав *776#, и за 1000 драм получить:
- безлимитный интернет: возможность безлимитного просмотра сайтов посредством Opera Mini (не включает в себя просмотр видео, скачивание файлов, peer-to-peer, FTP, общение с помощью программ мгновенных сообщений);
- 15 МБ дополнительного трафика для вышеупомянутых исключений.
Срок действия пакета «Opera Mini безлимитный» составляет 30 дней, после чего, при желании, его можно подключить вновь. Неиспользованный в течение указанного времени трафик аннулируется. А количество неиспользованного трафика в рамках текущего пакета можно проверить, отправив *776#.
Opera Mini является самым быстрым браузером для мобильных устройств, обеспечивающим наиболее простой и удобный доступ в интернет.
Примечания:
Пакет «Opera Mini безлимитный» могут подключить пользователи следующих версий браузера Opera Mini - 4.X, 5.X, 6.X и 7.X.
Абоненты тарифных планов «18+», «ЕС» и «Бизнес контроль» не могут подключить пакет «Opera Mini безлимитный».