12:55 | 03.04.12 | Նորություններ | 5593
Երեւան/Մեդիամաքս/. ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը, ԱրմենՏել-ը եւ Visa միջազգային վճարային համակարգը սկսում են համատեղ Visa Alliance կոբրենդային քարտի թողարկումը:
Ինչպես տեղեկացրել է ՎՏԲ-Հայաստան-ի մանրածախ բիզնեսի զարգացման դեպարտամենտի տնօրեն Արտակ Խաչատրյանը, այսուհետ ՎՏԲ-Հայաստանի եւ Beeline-ի հաճախորդները, ձեւակերպելով դեբետային Visa Classic Alliance եւ վարկային Visa Gold Alliance քարտեր, կդառնան Beeline Bonus ծրագրի մասնակից:
Տվյալ քարտերով Հայաստանում, արտերկրում եւ ինտերնետում վճարում կատարողները դրանց դիմաց կկուտակեն բոնուսներ՝ 1-ական բոնուսային միավոր յուրաքանչյուր 70 դրամի դիմաց:
Յուրաքանչյուր ամսվա վերջում քարտատերերը կարող են փոխանակել կուտակված միավորները Beeline բջջային կապի ծառայությունների հետ՝ անվճար րոպեների եւ SMS-հաղորդագրությունների փաթեթներով, ինչպես նաեւ «գեղեցիկ» համարներով: Չօգտագործված միավորները չեն կորում եւ դրանք կարելի է փոխանակել բջջային ծառայությունների հետ ավելի ուշ:
«ՎՏԲ-Հայաստան բանկի եւ Visa-ի հետ համատեղ այս ծրագրի նպատակը մեր ընկերության տեսանկյունից բջջային կապի մեր բաժանորդների գոհունակության բարձրացումն է: Մենք հավատում ենք, որ մեր հաճախորդներն ըստ արժանվույն կգնահատեն մեր համատեղ նախաձեռնության բոլոր առավելությունները», - նշել է ԱրմենՏել-ի հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:

12:55 | 03.04.12 | Новости | 5625
Ереван/Медиамакс/. Банк ВТБ (Армения), АрменТел и международная платежная система VISA начинают выпуск совместной кобрендовой карты Visa Alliance.
Как сообщил директор департамента развития розничного бизнеса Банка ВТБ (Армения) Артак Хачатрян, отныне клиенты банка и АрменТел, оформив дебетную карту Visa Classic Alliance или кредитную Visa Gold Alliance, станут участниками программы Beeline Bonus.
Производя платежи данной картой в Армении, за рубежом и в интернете, абоненты будут накапливать бонусы: по одному баллу за каждые 70 драмов.
В конце каждого месяца держатели карт могут обменять накопленные бонусы на услуги мобильной связи Beeline: бесплатные минуты, смс-сообщения, а также «красивые номера». Неиспользованные баллы не теряются, и их можно обменять на услуги мобильной связи позже.
«Цель этой совместной программы с точки зрения нашей компании заключается в повышении лояльности наших абонентов. Мы верим, что абоненты Beeline по достоинству оценят преимущества нашей совместной инициативы», - отметила руководитель службы по связям с общественностью АрменТел Ануш Беглоян.