12:55 | 03.04.12 | Նորություններ | 5593
Երեւան/Մեդիամաքս/. ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը, ԱրմենՏել-ը եւ Visa միջազգային վճարային համակարգը սկսում են համատեղ Visa Alliance կոբրենդային քարտի թողարկումը:
Ինչպես տեղեկացրել է ՎՏԲ-Հայաստան-ի մանրածախ բիզնեսի զարգացման դեպարտամենտի տնօրեն Արտակ Խաչատրյանը, այսուհետ ՎՏԲ-Հայաստանի եւ Beeline-ի հաճախորդները, ձեւակերպելով դեբետային Visa Classic Alliance եւ վարկային Visa Gold Alliance քարտեր, կդառնան Beeline Bonus ծրագրի մասնակից:
Տվյալ քարտերով Հայաստանում, արտերկրում եւ ինտերնետում վճարում կատարողները դրանց դիմաց կկուտակեն բոնուսներ՝ 1-ական բոնուսային միավոր յուրաքանչյուր 70 դրամի դիմաց:
Յուրաքանչյուր ամսվա վերջում քարտատերերը կարող են փոխանակել կուտակված միավորները Beeline բջջային կապի ծառայությունների հետ՝ անվճար րոպեների եւ SMS-հաղորդագրությունների փաթեթներով, ինչպես նաեւ «գեղեցիկ» համարներով: Չօգտագործված միավորները չեն կորում եւ դրանք կարելի է փոխանակել բջջային ծառայությունների հետ ավելի ուշ:
«ՎՏԲ-Հայաստան բանկի եւ Visa-ի հետ համատեղ այս ծրագրի նպատակը մեր ընկերության տեսանկյունից բջջային կապի մեր բաժանորդների գոհունակության բարձրացումն է: Մենք հավատում ենք, որ մեր հաճախորդներն ըստ արժանվույն կգնահատեն մեր համատեղ նախաձեռնության բոլոր առավելությունները», - նշել է ԱրմենՏել-ի հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:

12:55 | 03.04.12 | News | 5618
Director of the Retail Business Development Department of VTB Bank (Armenia) Artak Khachatryan said that from now on, obtaining Visa Classic debit card or Visa Gold Alliance credit card the Bank’s customers and ArmenTel will be able to take part in Beeline Bonus program.
Making payments through this card in Armenia, abroad or on the internet, subscribers will accumulate bonuses – 1 point per each AMD 70.
At the end of each month, the cardholders will be able to exchange the accumulated bonuses with Beeline mobile communication services – free minutes, SMS as well as “beautiful numbers”. They may exchange the unused points with mobile communication services later.
“Our company thinks this joint program aims to enhance loyalty of our subscribers. We believe that Beeline subscribers will estimate the advantages of our joint initiative at their true worth”, noted ArmenTel’s spokeswoman Anush Begloyan.