16:59 | 09.10.20 | Նորություններ | 37286
2020թ. սեպտեմբերին ERC միջազգային հոլդինգը հայտարարեց Հայաստանում, Ուկրաինայում, Վրաստանում եւ ԱՊՀ այլ երկրներում COMMVAULT SYSTEMS-ի հետ պայմանագրի ստորագրման մասին:
Վերջինս ձեռնարկության ապարատային եւ ծրագրային կորպորատիվ դասի ապահովման առաջատար արտադրող է`ամպային եւ ՏՏ ենթակառուցվածքների ձեռնարկությունների ներսում տվյալների կառավարման համար:
«Գործընկերային ցանցի զարգացումը Commvault-ի համար հանդիսանում է առաջնային խնդիր: ERC-ի հետ գործընկերությունը թույլ կտա մեզ կենտրոնանալ Ուկրաինայի, Բելառուսի, Ղազախստանի եւ այլ երկրների շուկաներում, որտեղ Commvault-ը ծրագրում է ավելի մեծացնել իր ներկայությունը: Մենք հույս ունենք, որ այդ գործընկերությունը կընդլայնի մեր մատակարարման ցանցի հնարավորությունները, հասանելի կդարձնի Commvault-ի եւ ERC-ի ծառայությունների ողջ սպեկտրը՝ պատվիրատուների համար, որոնց անհրաժեշտ է լուծել խնդիրներ՝ սեփական ընկերություններում տվյալների պահպանության եւ պաշտպանության համար: Միասին նպատակ ունենք գրավել շուկայի բոլոր սեգմենտները՝ փոքր բիզնեսից մինչեւ խոշոր, ի շնորհիվ՝ Complete, թարմացված Activate, Hedvig եւ վերջերս ներկայացված Disaster Recovery պրոդուկտների միջոցով,- նշել է Commvault-ի ներկայացուցչության ղեկավար Իվան Զասոխլինը:
COMMVAULT-ը հանդիսանում է շուկայի առաջատար մի շարք հեղինակավոր պարբերականների վարկածով, այդ թվում՝ Gartner, Forester եւ այլն:
«ԱՊՀ երկրներում, Ուկրաինայում , Վրաստանում՝ ERC-ն հպարտությամբ ներկայացնում է համաշխարհային արտադրող COMMVAULT-ի լուծումները՝ տեղեկատվության կառավարման եւ կորպորատիվ տվյալների պաշտպանության համար, ինչը թույլ է տալիս ընկերություններին իրենց տվյալները վերափոխել ռազմավարական ակտիվի: COMMVAULT- ի եւ ERC- ի փոխադարձ բիզնես հետաքրքրությունները արտահայտվում են Ուկրաինայի եւ ԱՊՀ երկրների շուկաների զարգացման, լուծումների հանրահռչակման եւ բարձր մակարդակի փորձառություն ունեցող գործընկերային ցանցի ձեւավորման արդյունավետ ռազմավարության մեջ: COMMVAULT-ի կոմպլիմենտար լուծումները ERC-ի պորտֆելում ներկայացված այլ արտադրողների լուծումների հետ միասին կապահովեն սիներգետիկ էֆեկտ: Այս ամենը, մեր կանխատեսումների համաձայն, այդ շուկաներ արագ ներթափանցելու խթան կհանդիսանա՝ մեր հաճախորդների կարիքներն արդյունավետ բավարարելու համար»,- նշել է ERC-ի կորպորատիվ լուծումների դիվիզիոնի տնօրեն Տատյանա Կորժենկոն:
ERC հոլդինգը, որը ներկայացված է Ուկրաինայում առաջատար դիստրիբյուտոր՝ ERC ընկերության կողմից, նաեւ զարգացնում է իր բիզնեսն այլ երկրներում `ունենալով շուկայի սպառողական եւ կորպորատիվ հատվածների համար նախատեսված ապրանքների մատակարարման պայմանագրերի ծանրակշիռ պորտֆել՝ համաշխարհային ՏՏ եւ էլեկտրոնիկայի շուկայի առաջատար արտադրողներից: Համաշխարհային արդյունաբերության հսկա-մատակարարների հետ կնքվել են ավելի քան 300 պայմանագրեր, ավելի քան 3500 դիլերներ եւ հաճախորդներ ակտիվորեն աշխատում են, որոնցից յուրաքանչյուրն եզակի է իր կարողություններով:
Ուկրաինայում ավելի քան 25 տարվա փորձը, պրոֆեսիոնալ թիմը, ժամանակակից լոգիստիկ համակարգը, արդյունավետ ծառայություններ իրականացնող սպասարկման կենտրոնը, յուրահատուկ եւ ակտուալ մարքեթինգային գործիքները, ինչպես նաեւ բոլոր առաջադրանքների համար հասանելի բազմամոդուլային կրթական համալիրը որոշակիացնում են ընկերության գործունեության հիմնական առավելությունները:
ERC-ն արդեն առաջիկայում ծրագրում է բիզնես գործընկերներին ներկայացնել որակավորված նախավաճառք, տեխնիկական եւ մարքեթինգային աջակցություն ՝ COMMVAULT-ի լուծումները ներկայացնելուց մինչեւ դրանց իրականացումը՝ յուրաքանչյուր փուլում:
ERC-ի հետ համագործակցության արդյունքում հնարավոր է ստանալ՝
• Խորհրդատվություն՝ COMMVAULT-ի գործընկերության քաղաքականության վերաբերյալ
• վերջնական պատվիրատուին վաճառքի հարցում աջակցություն եւ օգնություն
• տեխնիկական խորհրդատվություն , պրոդուկտի ներկայացման եւ պիլոտային նախագծերի իրականացման աջակցություն
• տեխնիկական մասնագետների եւ վաճառքի ոլորտի մասնագետների վերապատրաստում
• նախագծերի պաշտպանություն՝ պարզ կանոնները եւ ընթացակարգերը պահպանելու պարագայում
• վերջնական առաջարկի ընդլայնում`կոմպլիմենտար լուծումների միջոցով:
COMMVAULT-ի պորտֆոլիոյի հետ կապված հարցերով, ինչպես նաեւ հնարավոր համագործակցության եւ այլ հարցերի դեպքում կարելի է կապ հաստատել Sales.Am@erc.international էլ փոստի հասցեով կամ ERC-ում ունեցած կոնտակտներով:

16:59 | 09.10.20 | Новости | 37267
В сентябре 2020 года международный холдинг ERC объявил о подписании контракта в Армении, Украине, Грузии и странах СНГ с компанией COMMVAULT SYSTEMS, ведущим производителем оборудования и программного обеспечения корпоративного класса для управления данными в облаках и внутри ИТ-инфраструктуры предприятий.
«Развитие партнерской сети для Commvault всегда является приоритетной задачей. Партнерство с ERC позволит нам повысить фокус на рынок Украины, Белоруссии, Казахстана и других стран, где Commvault рассчитывает еще больше наращивать свое присутствие. Мы надеемся, что данное партнерство расширит возможности нашего канала, сделает доступным весь спектр услуг портфеля Commvault и ERC для заказчиков, которым необходимо решать задачи по защите и хранению данных в своих организациях. Совместно мы рассчитываем охватить все сегменты рынка, от малого бизнеса до enterprise, благодаря продуктам Complete, обновленному Activate, Hedvig, а также недавно представленному Disaster Recovery», - комментирует Иван Засохлин, глава представительства Commvault.
COMMVAULT является лидером рынка по версии авторитетных изданий, таких как Gartner, Forester и другие.
«Компания ERC с гордостью представляет в Украине, Грузии и странах СНГ решения мирового производителя COMMVAULT для управления информацией и защитой корпоративных данных, что позволяет компаниям преобразовать свои данные в стратегический актив.
Взаимные бизнес-интересы COMMVAULT и ERC выражены в эффективной стратегии по развитию рынков Украины и стран СНГ, популяризации решений и формировании партнерского канала с высокой экспертизой. Комплиментарность решений COMMVAULT с решениями других производителей в портфеле ERC обеспечат синергетический эффект. Все это, по нашим прогнозам, даст толчок к быстрому проникновению на указанные рынки для эффективного удовлетворения потребностей наших заказчиков», - отметила Татьяна Корженко, директор дивизиона корпоративных решений, ERC.
Холдинг ERC, представленный в Украине ведущим Value Added Distributor компанией ERC, развивает бизнес также в других странах, обладая солидным портфелем контрактов на дистрибуцию продукции лидеров мирового рынка ИТ и электроники потребительского и корпоративного сегментов. Более 300 контрактов с поставщиками-грандами мировой индустрии и свыше 3 500 дилеров и заказчиков активно работают, каждый из них уникально по своим возможностям.
Более 25 лет опыта в Украине, профессиональный коллектив, современный логистический комплекс, эффективный сервисный центр, уникальные и актуальные маркетинговые инструменты, а также оснащенный для всех задач многомодульный учебный комплекс определяют основные преимущества деятельности компании.
ERC планирует уже в ближайшее время предоставить бизнес-партнерам квалифицированную предпродажную, маркетинговую, техническую поддержку на каждом этапе: от знакомства с решениями COMMVAULT до их имплементации. Сотрудничая с ERC, можно получить:
• консультации по партнерской политике COMMVAULT
• помощь и сопровождение при продаже конечному заказчику
• технические консультации и помощь в демонстрациях и пилотных проектах
• обучение как технических специалистов, так и специалистов в области продаж
• защиту проектов при выполнении простых правил и порядка действий
• расширение конечного предложения комплементарными решениями
По вопросам портфолио COMMVAULT и возможного сотрудничества, а также по другим вопросам можно обращаться по электронному адресу: Sales.Am@erc.international или по имеющимся контактам в компании ERC.