Beeline-ը գործարկել է COMBO 4 Special ծառայությունների փաթեթը:
4000 դրամ ամսավճարի դիմաց հաճախորդները կստանան ֆիքսված ինտերնետ մինչեւ 100 Մբ/վ արագությամբ, 50 BeeTV ալիք, 033 կոդով նոր բջջային համար, ինչպես նաեւ ամսական 5 ԳԲ շարժական ինտերնետ, 50 րոպե զանգեր դեպի Հայաստանի այլ բջջային ցանցեր, անսահմանափակ զանգեր Beeline բջջային ցանցի ներսում եւ Beeline ֆիքսված ցանցում 180 րոպե խոսելու հնարավորություն:
«Beeline-ը վերջերս կատարեց ֆիքսված ցանցի ամենամեծ եւ նշանակալից արդիականացումն ընկերության պատմության մեջ: Մեր ցանցը դարձել է շատ ավելի հզոր եւ մենք ուրախ ենք հաճախորդներին առաջարկել այնպիսի ծառայությունների փաթեթ, որն ուղղակի կոչված է փոխել մեր բաժանորդների կյանքը դեպի ավելի լավը: Մեր բացառիկ առաջարկից, որը նախատեսված է ամբողջ ընտանիքի համար, կարելի է օգտվել առանց երկարաժամկետ պայմանագրեր կնքելու, իսկ ծառայությունը անջատելու դեպքում որեւէ տուգանք չի լինի», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Նոր ծառայությունների փաթեթը տրամադրվում է առանց որեւէ պարտավորության, հաճախորդները կարող են ցանկացած պահին հրաժարվել ծառայությունից:

13:33 | 19.11.19 | Новости | 15470
За абонентскую плату в 4000 драмов в месяц клиенты получат фиксированный интернет со скоростью до 100 Мб/с, 50 каналов BeeTV, новый мобильный номер с кодом 033, а также ежемесячно будут получать по 5 ГБ мобильного интернета, 50 минут для звонков на другие мобильные сети Армении, безлимитные звонки внутри мобильной сети Beeline и 180 минут разговорного времени в фиксированной сети Beeline.
«Beeline недавно завершил самую крупную и значимую модернизацию фиксированной сети в истории компании. Наша сеть стала во много раз мощнее, и мы рады предложить клиентам продукт, который призван изменить жизнь наших абонентов к лучшему. Воспользоваться нашим уникальным предложением для всей семьи можно без заключения долгосрочных контрактов, а при расторжении договора не нужно будет платить никаких штрафов», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Пакет услуг COMBO 4 Special предоставляется без обязательств, клиенты могут в любой момент отказаться от услуги.