16:32 | 11.07.19 | Նորություններ | 8097
Beeline-ն անցկացնում է ակցիա Հայաստանն այցելող զբոսաշրջիկների համար: Երկրի հյուրերը կարող են օգտվել Beeline-ի 4G Wi-Fi մոդեմից ամբողջ ճանապարհորդության ընթացքում:
Ակցիայի շրջանակում հասանելի են Drive կանխավճարային սակագնային պլանները՝ 40, 65 եւ 100 ԳԲ ինտերնետի ծավալներով, որոնց արժեքն է համապատասխանաբար 5500, 7500 եւ 10500 դրամ: Առաջարկի պայմաններով հաճախորդը պետք է վճարի 15000 դրամի չափով երաշխիքային գումար, որը նա հետ կստանա՝ մոդեմը վերադարձնելիս: Մոդեմը տրամադրվում է մինչեւ 30 օր ժամկետով:
«Զբոսաշրջիկներին միշտ չէ որ հարմար է մոդեմ ձեռք բերելը՝ մի քանի օր կամ շաբաթ օգտագործելու համար: Հենց նման հաճախորդների համար մենք պատրաստել ենք այս ակցիան եւ առաջարկում ենք վերցնել մոդեմը՝ առանց լրացուցիչ ծախսերի մասին մտահոգվելու եւ վայելել արագ եւ որակյալ ինտերնետ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Առաջարկը հասանելի է Beeline-ի չորս գրասենյակներում. օդանավակայանի, Հյուսիսային պողոտայի, ինչպես նաեւ Ամիրյան 3 եւ Աբովյան 21 հասցեներում գտնվող գրասենյակներում:

16:32 | 11.07.19 | Новости | 10207
Beeline проводит акцию для посещающих Армению туристов. Гости страны смогут взять 4G Wi-Fi модем Beeline и пользоваться высокоскоростным интернетом в течение всего путешествия.
В рамках акции доступны предоплатные тарифные планы Drive с объёмом интернета в 40, 65 и 100 ГБ по цене 5500, 7500 и 10500 драмов. По условиям предложения клиенту нужно внести гарантийный взнос в размере 15 000 драмов, который при возврате модема будет возвращен клиенту. Модем предоставляется сроком на 30 дней.
«Туристам не всегда удобно приобретать модем, чтобы пользоваться им во время путешествия только несколько дней или недель. Именно для таких клиентов мы подготовили эту акцию и предлагаем взять модем и, не задумываясь о дополнительных затратах, наслаждаться быстрым и качественным интернетом», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Предложение доступно в четырех офисах Beeline: в аэропорту, на Северном проспекте, а также в офисах на улице Амиряна 3 и Абовяна 21.